> PRACA > Wrocław

Młodsza Księgowa w Wrocław, Dolnośląskie sprżedam

Opis stanowiska: weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych dekretacja i księgowanie dokumentów: faktur, wyciągów bankowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, WNT, WDT i innych dokumentów księgowych analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, przeprowadzanie okresowej kontroli kont weryfikacja i uzgodnienie VAT naliczonego oraz należnego, udział w sporządzaniu deklaracji VAT udział w sporządzanie pozostałych deklaracji podatkowych (CIT, PCC, NIP) i sprawozdań dla instytucji zewnętrznych, współpraca działami wewnętrznymi firmy; wykonywanie dodatkowych obowiązków zleconych przez przełożonych Oczekiwania: wykształcenie kierunkowe: finanse i rachunkowość, ekonomia, podatki (min. średnie ekonomiczne, preferowane wyższe lub w trakcie nauki); co najmniej 2-letnie doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisku znajomość podstawowych zasad księgowych oraz przepisów podatkowych w połączeniu z praktyczną umiejętnością księgowania; umiejętności szybkiego uczenia się dobrej organizacji pracy własnej umiejętność analitycznego myślenia Mile widziane: znajomość systemów Bit Software, Symfonia dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel, mile widziana styczność z branżą handlową, finansową Oferujemy: praca na pełny etat umowa na zastępstwo z możliwością przedłużenia ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach; pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport).

Detale ogłoszenia: Młodsza Księgowa
Sprzedawca: Ortie Capital Investment S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoDolnośląskie
Miasto:Wrocław